MALÉ STAVEBNÉ ŽERIAVY

Pozdvihnite vašu stavbu na novú úroveň

Budujte na najvyššej úrovni. Samostaviteľné žeriavy vám šetria čas a priestor na stavbe. Vy môžete stavať efektívnejšie.

Malé stavebné žeriavy s nosnosťou do 2 ton, maximálnou výškou vyloženia do 25 metrov a s dosahom výložníka najviac 30 metrov sú určené skôr pre menšie rezidenčné stavby, výstavbu rodinných domov alebo radovej výstabe.

Už viac ako 6 rokov sme váš spoľahlivý partner na stavbe. V našom portfóliu nájdete nové aj použité žeriavy na stavbu. Stavebné žeriavy sú pripravené na predaj alebo s možnosťou prenájmu na dobu určitú.

Sme autorizovaný predajca žeriavov Cattaneo na Slovensku. V našej ponuke nájdete samostaviteľné žeriavy Potain, FMGru a Vicario, ale aj vežové žeriavy Saez, či Terex Comedil.

PRENÁJOM MALÝCH STAVEBNÝCH ŽERIAVOV

Poradíme vám s výberom malého stavebného žeriava, ktorý bude pre vás najvhodnejší.
Kontaktujte nás telefonicky +421 915 457 452 alebo nám napíšte.

  • viac ako 30 nových aj použitých žeriavov na prenájom, na predaj,
  • Cattaneo, Potain, FMGru, Vicario, Terex Comedil,
  • rýchlostaviteľné žeriavy s maximálnou nosnosťou od 1 do 5 ton,
  • s 24-hodinovovou pohotovostnou službou.

Rýchlostaviteľné stavebné žeriavy na predaj a prenájom

Samostaviteľné stavebné žeriavy so systémom rýchlej montáže sú naše špecifikum. Doba zloženia je do 30 minút,  plnohodnotne pripravené asistovať na stavbe sú približne do 4 hodín. Ovládate ich pešou obsluhou, na diaľkové ovládanie. Nosnosť a dosah výložníka žeriavov na stavbu je pre každý model definovaná samostatne.

V našej ponuke nájdete aj rôzne príslušenstvom k žeriavom, ako zdvíhacie laná, reťaze a kladky pre plynulé a bezproblémové zdvíhanie, spúšťanie a prenášanie bremien na stavbách.