STAVEBNÉ ŽERIAVY

Pozdvihnite vašu stavbu na novú úroveň

Vyberte si stavebný žeriav podľa vašich požiadaviek.

Budujte na najvyššej úrovni. Rýchlostaviteľné žeriavy vám šetria čas pri výstavbe a môžete stavať efektívnejšie. Už viac ako 6 rokov sme váš spoľahlivý partner na stavbe.

V našom portfóliu nájdete nové aj použité žeriavy na stavbu. Stavebné žeriavy sú pripravené na predaj alebo s možnosťou prenájmu na dobu určitú.

Sme autorizovaný predajca žeriavov Cattaneo na Slovensku. V našej ponuke nájdete samostaviteľné žeriavy Potain a Vicario, ale aj vežové žeriavy Saez, či Terex Comedil.

PRENÁJOM STAVEBNÝCH ŽERIAVOV

Poradíme vám s výberom stavebného žeriava, ktorý bude pre vás najvhodnejší.
Kontaktujte nás telefonicky +421 915 457 452 alebo nám napíšte.

  • viac ako 30 nových aj použitých žeriavov na prenájom, na predaj,
  • Cattaneo, Potain, FMGru, Vicario, Terex Comedil,
  • rýchlostaviteľné žeriavy s maximálnou nosnosťou od 1 do 5 ton,
  • s 24-hodinovovou pohotovostnou službou.

Rýchlostaviteľné stavebné žeriavy na predaj a prenájom

Stavebné žeriavy so systémom rýchlej montáže sú naše špecifikum. Doba zloženia na stavbe sú približne 4 hodiny. Ovládate ich pešou obsluhou. Nosnosť a dosah výložníka žeriavov na stavbu je pre každý model definovaná samostatne.

Malé stavebné žeriavy s nosnosťou do 2 ton, maximálnou výškou vyloženia do 25 metrov a s dosahom výložníka najviac 30 metrov sú určené skôr pre menšie rezidenčné stavby, výstavbu rodinných domov alebo radovej výstabe.

V našej ponuke nájdete aj rôzne príslušenstvom k žeriavom, ako zdvíhacie laná, reťaze a kladky pre plynulé a bezproblémové zdvíhanie, spúšťanie a prenášanie bremien na stavbách.