DOSTUPNÉ ŽERIAVY PODĽA ZNAČKY

Pozdvihnite vašu stavbu na novú úroveň

Vyberte si stavebný žeriav podľa značky a vašich požiadaviek.

Sme dodávateľom žeriavov pre rôzne značky a typy žeriavov. Zároveň sme autorizovaný predajca žeriavov Cattaneo na Slovensku. V našej ponuke nájdete samostaviteľné žeriavy Potain, FM Gru a Vicario, ale aj vežové žeriavy Saez, Soima či Terex.

Vďaka kompletnej rade nových žeriavov od týchto popredných dodávateľov v odbore ponúkame dokonalé riešenie pre každú situáciu na stavbe. Náš tím špecializovaných odborníkov na žeriavy vám poradí od posúdenia vašich potrieb, výbere správneho žeriavu podľa vašich potrieb.

Ak chcete získať viac informácií o rôznych typoch žeriavov, vyberte si značku, prezrite si detail žeriavu, ktorý preferujete, alebo nás kontaktujte ešte dnes.

V našom portfóliu nájdete nové aj použité žeriavy na stavbu. Stavebné žeriavy sú pripravené na predaj alebo s možnosťou prenájmu na dobu určitú. Už viac ako 6 rokov sme váš spoľahlivý partner na stavbe.

null

Talianske rýchlostaviteľné žeriavy Cattaneo špičkovej kvality

Spoločnosť Luigi Cattaneo SpA bola založená v Miláne v roku 1957 ako spoločnosť špecializovaná na stavbu vežových žeriavov pre stavebníctvo. Cattaneo patrí k najvýznamnejším spoločnostiam na stavbu stavebných vežových žeriavov na svete. Aj vďaka neustálemu hľadaniu pokrokových technologických riešení a odbornosti svojich pracovníkov produkujú moderné žeriavy v súlade s dobou.Ponuka žeriavov Cattaneo »
null

Hydraulické žeriavy Vicario so systémom rýchlej montáže

Viac ako 30 rokov skúseností, hľadanie inovácií, aktualizácia technológií a súlad s najnovšími národnými a medzinárodnými predpismi prinášajú stavebné žeriavy na úroveň kompetencií schopných uspokojiť požiadavky moderného trhu v oblasti kvality práce na stavbách, výkonu a bezpečnosti. V súčasnosti žeriavy OMV Officine Meccaniche VICARIO SpA vyvážajú do celého sveta a sú súčasťou aj našej ponuky.Ponuka žeriavov Vicario »
null

Líder v oblasti vežových a samostaviteľných žeriavov Potain

S viac ako 90-ročnými skúsenosťami je Potain popredným výrobcom vežových a rychlostaviteľných žeriavov. Vďaka ponuke pre rôzne priemyselné odvetvia sa na kvalitné žeriavy Potain môžete spoľahnúť a vykonávať náročné úlohy na stavbách po celom svete. Prezrite si dnes náš výber žeriavov Potain.Ponuka žeriavov Vicario »
null

FMGru je popredný svetový výrobca vežových žeriavov

Spoločnosť FMGru, ktorá bola založená v roku 1920 ako rodinná spoločnosť, sa nachádza v najväčšej priemyselnej oblasti v severnom Taliansku. V súčasnosti je spoločnosť poprednou spoločnosťou vo výrobe vežových žeriavov a samostaviteľných žeriavov vďaka starostlivému plánovaniu a používaniu najinovatívnejších technológií dokáže vyriešiť všetky výzvy týkajúce sa zdvíhania na moderných staveniskách.Ponuka žeriavov FMGru »
null

Žeriavy Saez sú navrhnuté pre najvyššiu účinnosť vo všetkých pracovných podmienkach

Žeriavy Saez sa stali synonymom vážnosti, kvality a spoľahlivosti v praxi. Ploché vežové žeriavy a samoskladacie vežové žeriavy tvoria svet už viac ako 55 rokov. Naše služby vo vzťahu k ponuke stavebných žeriavov z našej ponuky zahŕňajú komplexný technický servis a školenie priamo na mieste stavby.Ponuka žeriavov Saez »
null

Pokročilé technológie Soima pre stavbu

Vežové žeriavy SOIMA svojou technológiou a dizajnom zodpovedajú rastúcemu dopytu po väčších, ťažších a sofistikovaných vežových žeriavoch. Aj rýchlostaviteľné žeriavy Soima sú veľmi populárne pri malých a stredných projektoch. Od rýchleho doručenia na stavbu po montáž do 4 hodín, kedy je stavebný žeriav plne k dispozícií.Ponuka žeriavov Soima »
null

Žeriavy Terex sa objavujú denne takmer kdekoľvek, aby splnili svoju úlohu

Pokiaľ hľadáte vežové žeriavy alebo rýchlostaviace žeriavy, Terex Comedil je lídrom v oblasti týchto riešení. Zistite viac informácií o rôznych typoch žeriavov dostupných v našej ponuke od tohto výrobcu žeriavov. Alebo nás kontaktujte a porozprávajte sa priamo s našim odborníkom.Ponuka žeriavov Terex »

PRENÁJOM ŽERIAVOV

Poradíme vám s výberom stavebného alebo vežového žeriavu, ktorý bude pre vás najvhodnejší.
Kontaktujte nás telefonicky +421 915 457 452 alebo nám napíšte.

  • viac ako 30 nových aj použitých žeriavov na prenájom, na predaj,
  • Cattaneo, Potain, FMGru, Vicario, Terex, Soima,
  • rýchlostaviteľné žeriavy s maximálnou nosnosťou od 1 do 5 ton,
  • s 24-hodinovovou pohotovostnou službou.

Príslušenstvo pre žeriavy

V našej ponuke nájdete aj rôzne príslušenstvom k žeriavom, ako zdvíhacie laná, reťaze a kladky pre plynulé a bezproblémové zdvíhanie, spúšťanie a prenášanie bremien na stavbách.

Stavebné žeriavy so systémom rýchlej montáže aj vežové žeriavy, ktoré sú naše špecifikum je možné ovládať pešou obsluhou. Preto v našej ponuke nájdete aj rôzne diaľkové ovládače na žeriavy, aj univerzálne diaľkové ovládače na zdvíhacie zariadenia, ktoré vám pomôžu pracovať efektívnejšie, aby ste mali všetko pod kontrolou.