SAMOSTAVITEĽNÉ ŽERIAVY

Pozdvihnite vašu stavbu na novú úroveň

Vyberte si samoskladací stavebný žeriav na diaľkové ovládanie podľa vašich požiadaviek.

Budujte na najvyššej úrovni. Samostaviteľné vežové žeriavy sa stali základnou súčasťou na stavbách, kde sú čas a priestor zásadne dôležité. Rychlostaviteľné žeriavy sú flexibilným riešením pre manipuláciu s materiálmi a ťažkými bremenami. Lepšie sa s nimi pohybuje aj v obmedzených priestoroch mestských stavieb. Šetria vám čas pri výstavbe a vďaka tomu môžete stavať efektívnejšie.

Samoskladacie žeriavy so systémom rýchlej montáže sú navrhnuté pre okamžité použitie. Zložené sú do 30 minút a sú pripravené na prácu na stavbe do 4 hodín. Za pomoci vhodnej techniky ich prepravíme presne tam, kde stavebný žeriav budete potrebovať.

Náš tím s vami bude pracovať od odhadov a plánovania vhodného umiestnenia, až po nastavenie a školenie operátorov, aby sme zabezpečili, že budete mať ten pravý žeriav pre vaše jedinečné potreby.

Sme autorizovaný predajca žeriavov Cattaneo na Slovensku. V našej ponuke nájdete samostaviteľné žeriavy Potain a Vicario, ale aj vežové žeriavy Soima, či Terex Comedil.

SAMOSTAVITEĽNÉ STAVEBNÉ ŽERIAVY NA PRENÁJOM

Poradíme vám s výberom samoskladacieho žeriava, ktorý bude pre vás najvhodnejší.
Kontaktujte nás telefonicky +421 915 457 452 alebo nám napíšte.

  • viac ako 30 nových aj použitých žeriavov na prenájom, na predaj,
  • Cattaneo, Potain, FMGru, Vicario, Terex Comedil,
  • rýchlostaviteľné žeriavy s maximálnou nosnosťou od 1 do 5 ton,
  • s 24-hodinovovou pohotovostnou službou.

Rýchlostaviteľné stavebné žeriavy na predaj a prenájom

Stavebné žeriavy so systémom rýchlej montáže sú naše špecifikum. Doba zloženia na stavbe sú približne 4 hodiny. Ovládate ich pešou obsluhou. Nosnosť a dosah výložníka žeriavov na stavbu je pre každý model definovaná samostatne.

Malé stavebné žeriavy s nosnosťou do 2 ton, maximálnou výškou vyloženia do 25 metrov a s dosahom výložníka najviac 30 metrov sú určené skôr pre menšie rezidenčné stavby, výstavbu rodinných domov alebo radovej výstabe.

V našej ponuke nájdete aj rôzne príslušenstvom k žeriavom, ako zdvíhacie laná, reťaze a kladky pre plynulé a bezproblémové zdvíhanie, spúšťanie a prenášanie bremien na stavbách.